Najczęściej zadawane pytania

Wyob­raźnia bez wie­dzy może stworzyć rzeczy piękne. Wie­dza bez wyob­raźni naj­wyżej doskonałe. 

Albert Einstein

Poniżej znajdziesz listę najczęściej zadawanych pytań. Staraliśmy się przewidzieć wszystkie możliwości. Jeśli jednak nie znalazłeś/aś odpowiedzi na swoje pytanie – to zapraszam do kontaktu mail slodkosci@cakestudio.pl lub telefonicznego 609740748

- Z jakim wyprzedzeniem zamówić tort?

Torty weselne najlepiej zamówić z trzymiesięcznym wyprzedzeniem, torty urodzinowe najlepiej tydzień wcześniej, ale są miesiące wzmożonej pracy np maj, czerwiec, wrzesień gdzie termin może być znacznie dłuższy i lepiej zarezerwować datę uroczystości jeszcze wcześniej.  Rezerwacja terminu uroczystości nie wymaga zaliczki. Dla zamawiających na ostatnią chwilę informacja, że zawsze warto zapytać - a nuż może się uda ;-)

- Jakie są ceny tortów?

Realizujemy torty od wagi 2 kg zamówienia przesłane przez Państwa wyceniamy indywidualnie , orientacyjne ceny poniżej:

*Torty z płaską dekoracją, małą figurką, nadrukiem, dekoracją owocową lub dripy i nakedy waga od 2 kg cena od 70 zł/kg

*Torty z dużą figurką, z dwiema figurkami, prosty tort 3d , waga od 2,5 kg cena od 75 zł/kg

*Torty z trzema lub więcej figurkami, torty 3d, tort piętrowy naked lub wykończony śmietaną waga od 3 kg cena od 80 zł/kg

*Torty piętrowe w masie cukrowej lub wysokie w kremie waga od 4 kg cena od 80 zł/kg

- Czy można spróbować tortów w Państwa cukierni?

Próbki można zamówić z minimum dwudniowym wyprzedzeniem. Godziny degustacji i sesje projektowe planujemy od poniedziałku do czwartku w dogodnych dla Państwa godzinach po wcześniejszym umówieniu się. Więcej informacji w zakładce smaki.

-Które smaki polecamy?

Dla dzieci:  Mus z białej czekolady na czekoladowym biszkopcie z orzechowymi chrupeczkami i malinami. Duo malinowo-waniliowe. Śmietankowy z owocami. Tęczowy z musem mascarpone. Dla dorosłych : Czarny las (czekoladowy biszkopt z bitą śmietaną i wiśniami), Duo czekoladowe z płatkiem chrupiącej czekolady i wiśniami, Szampański z truskawkami i prażynkami orzechowymi.

- Czy robicie torty według projektu klienta?

Bardzo się cieszymy gdy mamy wyzwanie. Można przesłać do nas zdjęcia poglądowe jak tort ma wyglądać, lub opisać główny motyw tortu. Mieliśmy również  rysunki dzieci , według których przygotowaliśmy tort.

- Czy można zamówić tort z dostawą na daną godzinę?

Przy tortach zamawianych z większym wyprzedzeniem lub kiedy realizacja zamówienia odbywa się od poniedziałku do piątku jest to możliwe. Przy zamówieniu na sobotę  kierowca autochłodni ustala trasę dzień wcześniej, i jesteśmy w stanie potwierdzić konkretną godzinę również z takim wyprzedzeniem. Staramy się wychodzić na przód naszym klientom ale nie zawsze jest to możliwe, szczególnie w tym dniu. Dlatego warto zarezerwować wcześniej datę i godzinę dostawy stosując zasadę kto pierwszy ten lepszy a nie ostatni będą pierwszymi... Dostawy z mniejszym niż tydzień wyprzedzeniem potwierdzamy mailowo, jeśli nie możemy dostarczyć tortu na konkretną godzinę to można go odebrać osobiście z pracowni lub ustalamy inną godzinę dogodną dla klienta. Telefon do kierowcy Arka 609 609 748

- W jakich godzinach otwarta jest pracownia?

Szanujemy czas wolny i dzień bez zamówienia jest dniem dla rodziny. W pracowni bez umawiania się najłatwiej nas zastać od czwartku do soboty 10-15, w pozostałe dni jesteśmy również ale w różnych godzinach i lepiej się umówić.

- Jak przechować tort, jak go przewieźć i do kiedy spożyć?

Tort przechowujemy w lodówce i wyjmujemy bezpośrednio przed spożyciem. Jeśli na zewnątrz jest gorąco to można na czas dostawy zabezpieczyć tort torbą termiczną, styroboxem, lub wkładami lodowymi. Tort wykończony masą cukrową najładniej prezentuje się tego samego dnia a spożywamy w ciągu 24 godzin. Nasze torty są zawsze świeże nie mrozimy tortów. Tort jest już na podkładce i w pudełku kartonowym.

-Czy mogę zamówić tort dla alergika?

Przygotowujemy torty dla osób uczulonych, proszę jednak pamiętać aby z odpowiednim wyprzedzeniem zamówić tort, ponieważ musimy mieć czas na zamówienie odpowiednich produktów i są to torty czasochłonne wymagające zamknięcia pozostałej produkcji. W pracowni posiadamy również katalog alergenów naszych smaków o który mogą Państwo poprosić .