• Facebook Social Ikona
  • Instagram Ikona społeczna

 

Agnieszka

 609740748

slodkosci@cakestudio.pl

Dostawy - Arek 

 609609748

Nr konta TBP S.A.
02 2160 0003 2000 1611 4146 0001

Konik Stary

Ul.Szosa Mińska 42

05-462 Wiązowna

Trasa Warszawa - Mińsk Mazowiecki - Terespol

(8 km od granicy Warszawy)

Zamówienia

Pracownia Tortów Artystycznych Cake Studio umożliwia zamawianie swoich produktów drogą elektroniczną przez mail slodkosci@cakestudio.pl bądź formularz kontaktowy na stronie, poprzez naszą stronę na Facebook'u,  lub telefonicznie lub zakup w sklepie internetowym.

Przy zamawianiu tortów bardzo prosimy o następujące informacje:

  • smak tortu z zakładki na naszej stronie, lub własny - ulubiony

  • waga tortu lub ilość porcji (waga tortu ze względu na indywidualny charakter zamówienia może się różnić +/- 20 proc.)

  • motyw, kolorystykę

  • minimalna ilość to 2 kg kg w przypadku tortu z opłatkiem , z figurką na torcie od 2 kg, 3kg w opcji tortu przestrzennego 3D

  • treść napisu

  • imię i nazwisko oraz nr telefonu osoby zamawiającej 

  • i najważniejsze datę odbioru. Prosimy o zamawianie tortów z min. 7-dniowym wyprzedzeniem, da nam to możliwość na doprecyzowanie szczegółów oraz staranne przygotowanie Państwa zlecenia.  Poza sezonem letnim, zamówienia przyjmujemy do środy włącznie, zakładając odbiór na sobotę. Zamówienie składane z krótszym terminem tzw. „na już” czy „na jutro” możemy niestety ze względu na dużą liczbę innych zamówień nie zrealizować.

Jeżeli  życzą sobie Państwo , abyśmy za niewielką dopłatą dowieźli tort autochłodnią,  prosimy o wskazanie dokładnego adresu oraz dwugodzinnego przedziału czasowego dostawy.

Po złożeniu zamówienia  zwrotnie potwierdzamy zamówienie wraz z podaniem wyceny. Prosimy o wyrozumiałość jeśli wysłali Państwo zapytanie w weekend, mamy wtedy najwięcej pracy :-)

Regulamin

Cake Studio Agnieszka Pazdyka prowadzi sprzedaż za pośrednictwem strony internetowej www.cakestudio.waw.pl oraz bezpośrednio w pracowni.

ZAMÓWIENIA:
1.Do realizacji zamówienia jest niezbędnym prawidłowe wypełnienie oraz przesłanie przez Klienta formularza zamówienia lub maila z zamówieniem oraz potwierdzenie tego zamówienia przez pracownię tortów Cake Studio. Pracownia może nie przyjąć zamówienia w terminie 24 godzin od złożenia zamówienia.

2.Zamówienia są przyjmowane przez sklep na stronie www.cakestudio.waw.pl lub drogą mailową na adres slodkosci@cakestudio.pl. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z aceptacją regulaminu.

Zamówienie zostanie potwierdzone przez CAKE Studio w ciągu 24h , po potwierdzeniu należy dokonać wpłaty całkowitej lub zaliczki w wysokości 100 zł.

3. Zamówienia przyjmujemy z dwudniowym wyprzedzeniem ale wskazane jest aby składać zamówienia wcześniej np. z 5 dniowym wyprzedzeniem.

4.Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Realizacja zamówienia następuje zgodnie z zamówieniem klienta ale po potwierdzeniu przez pracowię. Nie pracujemy w niektóre święta oraz możemy wyznaczać dodatkowe dni wolne (np.urlop) po umieszczeniu informacji na stronie

5. Dokonanie zakupu w sklepie na www.cakestudio.waw.pl nie jest równoznaczne z realizacją zamówienia. Potwierdzeniem przyjęcia zamówienia jest mail od pracowni Cake Studio w którym potwierdzamy zamówienie ewentualnie omawiamy dodatkowe szczegóły. Zamówienia z odbiorem osobistym z pracowni lub z płatnością przy dostawie są zaliczkowane w kwocie 100 zł.

Brak wpłaty zaliczki oznacza anulowanie zamówienia. W tytule przelewu zaliczki proszę o podanie numeru zamówienia lub imię i nazwisko.

6.Klient może wycofać złożone zamówienie lub wprowadzić zmiany w zamówieniu przed upływem 72h (3 dni) do czasu realizacji danego zamówienia. Informacja o zmianie lub anulacji zamówienia musi wpłynąć e-mailem na adres slodkosci@cakestudio.pl lub telefonicznie 609740748

7.Przy zamówieniu należy podać minimum dwugodzinny przedział czasowy dostawy, lub godzinę do której tort ma być dostarczony. Prosimy nie zamawiać torów na ostatnią chwilę, ponieważ mogą wystąpić nieoczekiwane okoliczności; manifestacje, kolizje,korki które mogą spowodować opóźnienie kierowcy do którego zastrzegamy sobie prawo (30 min)

8.Do realizacji zamówienia konieczne jest podanie adresu dostawy (imię i nazwisko, ulica, kod pocztowy, miasto) oraz danych kontaktowych (imię i nazwisko, telefon, e-mail).

 

Firma Cake Studio Agnieszka Pazdyka (zwana dalej „Pracownią tortów” ) z siedzibą w Duchnowie, Szosa Mińska 42 Wiązowna, nie gromadzi Państwa danych osobowych w żadnej bazie danych.

Państwa dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu zrealizowania umowy wykonania usługi na podstawie art. 6 ust 1 pkt b) RODO

Pracownia tortów może powierzyć przetwarzanie danych osobowych swoim zaufanym kontrahentom, to jest podmiotom świadczącym na rzecz pracowni tortów obsługę księgową, doradcom prawnym oraz firmom windykacyjnym w celu dochodzenia roszczeń na gruncie umowy .

Pracownia tortów nie przekazuje Państwa danych osobowych do jakichkolwiek osób lub podmiotów trzecich niezwiązanych z umową kupna. Pracownia tortów nie przetwarza oraz nie planuje przetwarzać Państwa danych w sposób zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym przez profilowanie.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now